| Téma zpovědi | Text reakce | Reakce vytvořena |
|---|
| Kouření | Zdravím,
přesně tak, jak píše mistr_de_sade.
Jinak ten produkt, který vzniká při špatné hygieně se nazývá "smegma". ;)
... | 28-10-2011 |
| Bojím se svobody? | Nebojíš se svobody. Stačí se "naučit/donutit" žít i bez těchto věcí. Zaměř se více na osobitější komunikaci, tak jak píše mistr_de_sade.... | 27-10-2011 |
| Rychle se udělám | Zdravím,
u holky nebo u erotického filmu? U obou případů bych doporučil trénink. Je to jenom o tréninku.... | 18-09-2011 |
| Co se mě přihodilo | Ahoj,
asi si mladík udělal srandu. Jelikož jedna bota mu bude asi k ničemu. Fakani jsou dnes schopní čehokoliv.
Mohla to být finanční sázka,... | 08-09-2011 |
| Nerozumíme si | Ahoj Loan,
pěkný příspěvek. Děkujeme Ti i za stálou návštěvnost na našem webu, že se snažíš vyřešit problémy druhých.
Teď k Tvé... | 05-09-2011 |
| Rozchod a samota | Ahoj kapko,
bydlíš na vesnici, nebo ve městě? Na vesnici je to většinou problém, je tam nuda a málo lidí. Ve městě máš mnohem více příležitostí.
Když... | 02-09-2011 |
| Jak porazit dogma | Taky nevím, nechápu...... | 10-08-2011 |
| Vztah | Ahojky,
skrz ségru? To je hodně divný důvod. ;-) Já si myslím, že pokud nekomunikuje 14 dnů, tak za tím bude něco úplně jiného. Hádali jste... | 24-06-2011 |