Internetová zpovědnice


Chci se vypsat, to není zpověď

Chcete to číst? Nepotřebuji rady a pomoc, vím vše co potřebuji. Zřejmě mám jen nutkání to napsat. Ukázat vám něco, o čem mnozí z vás nic neví a možná o tom uvažovali. Nicméně od toho nikoho nelze odradit, protože kdo by to zkusit chtěl, tak to udělá tak jako tak.
Nejsem závislá, nemám s tím žádný vážnější problém, ale pohybuji se mezi lidmi, které to pohltilo úplně.
Pervitin. Já nejsem ani víkendový uživatel, takže jsem ok, ale občas se s ním setkám. Najde si vás a láká do svých sítí. Je velmi snadné v nich uvíznout. Tváří se jako že vám má co nabídnout, že pro vás může něco udělat. A ono to tak i vypadá, ale pravda je jinde. Jistě. Zabrání únavě, potlačí hlad (některé holky to považují za dobrou dietu a končí jako anorektičky a narkomanky), ale co asi hlavně, zavede vás do skrývaných zákoutí vašich myšlenek, nechá vás uvažovat do hloubky nad tolika věcmi a tolik vám ukáže. Dokážete si s kamarádem celou noc až do rána povídat. Za tu noc proberete všechno. Život, smrt, problémy, myšlenky, absolutno. A může vám to pomoct, takto otevřeně si promluvit o věcech, které vám ve vás samotných poodhalí. Noc uběhne rychle, ale bude prožitá příjemně a zřejmě přínosně.
A to je jeho kouzlo. Nezpůsobí tolik fyzickou závislost jako spíš psychickou. Pervitin je největší svinstvo ze všech, a přitom nejrozšířenější. Stav není ale vždy dobrý, může vám být zle, můžete se pohroužit do špatného druhu myšlenek, typu sebepoškozování i sebevražda. Lidé co zažijí toto, můžou být nakonec rádi. Je menší šance, že to zkusí znovu. Ale jinak platí pravidlo, že kdo si dal jednou, dá si podruhé. Jistě, každý tvrdí: "o mně to neplatí, mám silnou vůli," ale on dostane každého. Skutečně jen výjimky se ubrání. Začnete ho brát jako zábavu, budete se s ním přátelit, dávat si ho na akcích. Máte pocit, že jste jeho pánem. A v průběhu času, ani nebudete vědět jak, zjistíte že už dlouho žijete v omylu. On je pán, vy otrok. A pervitin vás jen tak nepropustí...
Chtěla jsem to napsat, neboť jsem se s ním opět po dlouhé době setkala, a taky s životy, které ničí. Lidé v jeho zajetí. A nechtějí, dali by cokoliv aby nikdy nezačali. Jenže začátek byl přece zábava, byl to kámoš... A teď? On nenabízí, i když to tak vypadá. On jen bere.

Já měla jen náladu se vypsat, a předpokládám že to někomu může být i užitečné. Jestli to někdo dočetl, tak díky za čas. :)

přečteno: 2631x
Zpět na seznam


Solonielle (5)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
1
NE
6


Počet hlasů: 2
Průměrná známka: 4

15. 1. 2017 (05:05) 31.7.247.***
Zkušenost mám.Opravdu silné emotivní vypětí.Pokud nebylo něco po mém okamzitě byl problém.Pak ale přišlo opravdové prozření.Uvědomil jsem si,že takhle žit nechci.Změním zivot a dám mu nový rozměr.Odstraním všechny nežádoucí osoby kolem sebe,co se snaží změnit moje chování a mou osobu.Pomohlo to.Naopak myslím,že ten sajrajt může (i nemusí) pomoc v složitem rozhodnuti...Ale i tak je to past.Ukamenujte mě.Jako ti nejmilejší lidé kolem mě,se slovama:,,Jsi beztak jen feťák." Ano,kterej miloval nesprávnou osobu a zacal kvůli ní věřit pervitinu...

lilli 1. 2. 2012 (13:26) 88.103.209.***
Tak dočetla jsem až do konce a přesně vím o čem mluvíš jsem na tom podobně jako ty a lituji toho že jsem s tim někdy vůbec začala protože teď když mi někdo nabídne nedokážu říct ne ale nejsem zatim na tom až tak uplně závislá že bych to musela mít pořád ale prostě nedokážu nikdy odmítnout a vím že to je na tom to nejhorší.

3. 1. 2012 (11:01) 85.207.14.***
Uf.. Dočetla jsem, tvůj příběh je velmi silný, držím Ti palce ať do té propasti nespadneš. Drž se!

23. 12. 2011 (16:07) 95.82.185.***
Pervitin - (pervitin, péčko, piko, peří, párno, speed)

Hlavní látkou je efedrin. Použití je šňupáním nebo injekčně. V krystalické formě se dá kouřit i ústně. Pervitin uvolňuje v těle nashromážděnou energii a urychluje tok myšlenek. Nastupuje euforie, vzrušení, dostavují se pocity sebejistoty, rozhodnosti, vyšší psychické koncentrace a soustředění, odstraňují se zábrany. Droga zvyšuje výkonnost organismu, potlačuje pocit spánku a tělo často pracuje až do úplného vyčerpání. Hrozí velká závislost!


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  červen2023
  květen2023
  duben2023
  březen2023
  únor2023

  Globální statistiky

 • uživatelů: 312 (138 mužů, 174 žen)
 • zpovědí: 1127
 • reakcí: 2624

 • nejnovější zpověď:
 • (Nenávidím vše okolo sebe. a to doslova)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: Bflmpsvz)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 24398x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Učitelka retošem - přečteno: 46x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • (Nenávidím vše okolo sebe. a to doslova - přečteno: 9x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Učitelka retošem - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • (Nenávidím vše okolo sebe. a to doslova - počet reakcí: x)