![]() | Vzpominky |
| Napište reakci |
|
7. 2. 2017 (19:21) | 178.77.218.*** |
0
|
Ano,děti řeší vzdorem situaci,která je nestandardní. Blbé je,že dospělí lidé mnohokráte věří dospělým. Tak utekl. Chtěl se odprostit od reality. K takovým nezodpovědným rodičům co napsat. Měl by být nějaký snad zákon,kdy by psychologicky jako když si děláme Řidičský průkaz,lidé byli prověřeni,zda mají věk a hlavně v sobě odpovědnost mít děti. Bohužel. | |||
![]() |
23. 1. 2017 (00:08) | 79.141.243.*** |
0
|
Dá se říct, že někdo to takhle opravdu vnímá. Není to asi nic špatného, a ani dobrého. Nicméně, každý máme volbu svobodného myšlení. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |