Internetová zpovědnice


Jsem s ním už v koncích

Zdravím vás lidi,
už dlouho jsem tu nebyla a nadešel čas se vrátit.
Nevím jak to napsat...

Minulý rok na Den nezávislosti jsem začala chodit se skvělým chlapem. Mezi náma je velký věkový rozdíl (15 let, mě je 23 a jemu 38), ale mě to nevadí, Miluji ho.
Asi v listopadu jsem se dozvěděla, že má finanční problémy a pomohla jsem mu se ze všeho vyhrabat, ze všeho se dostal až v březnu nebo v dubnu. Vše jsem mu zaplatila a i dávala peníze(a já sama neměla ani na benzín). Nastěhoval se ke mě a žijem spolu 5-6měsíců.

... Vše bylo skvělý, hezký a pak se vše změnilo. Už jsem několikrát zjistila, že mi lhal (i v blbostech) a já lhaní NESNÁŠÍM! Začala jsem se od něj oddalovat, jeho dotyky, slova se mi příčily a co se týká financí je peklo. Když jsem se dostala já do tíživé situaci, vykašlal se na mě a já sem se v tom plácala(plácám do teď).
A on přemýšlí o rodině? S takovým člověkem nechci rodinu. Když jsem mu řekla že si přeji holčičku, která by se jmenovala Lea a měla mé příjmení
"Ani náhodou." byla jeho odpověď.
Ani nevím jestli ho pořád miluji a pravda i intimní chvíle je pro mě těžká část s ním.
Jeho máma mě nesnáší a on je na mě naštvaný, že k ní nechci jezdit, každý týden jednou.
Co mám dál dělat, když ho nechci ztratit nebo vážně jsem už zaslepená?

přečteno: 944x
Zpět na seznam


Aqarius (23)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
1


Počet hlasů: 1
Průměrná známka: 5

5. 12. 2018 (17:50) 212.79.110.***
Zdravím, asi jsem vás měla poslechnout.
Vše je mnohem mnohem horší. Netušila jsem, že člověk dokáže být takhle slepý. Nejprve musí trpět, aby vše pochopil. Snad už jen člověk přežívá než aby žil. Nevím co dál, co mám dál dělat Za chvíli to bude rok a půl co jsme spolu. Mám pocit, že jsem snad jeho trofej, služka a bankomat nic víc.

Mě to všechno tak mrzí!!!

16. 8. 2018 (17:02) 90.178.41.***
Hezký den, vaše poslední reakce hovoří za vše...psala jsem sem protože jsem chtěla poradit, jak onen náš vztah upevnit. Co tedy lze k tomu napsat? Argumentaci proti, nečtete. Nezbývá vám jiná možnost než jej přijmout takového jaký je a doufat, že se nezmění. Že jeho jeho pivko, bude vždy jen jedno pivko. Že jeho - miláčku pohladím tě, když ti nebude dobře nebude znamenat - pohladím tě JEN když ti nebude dobře. Upevnění? Klasické vztahy, kde o lásce nepochybují (jsou-li takové vůbec) upevňují se přes změny prostředí...výlety za dobrodružstvím - dovolená?
Zkuste to tedy a uvidíte
s pozdravem Vitrvevlasech

16. 8. 2018 (08:38) 212.79.110.***
Ne každý zvládne těžké období sám. Moc dobře to vím. Myslím si, že naše setkání nebyla pouhá náhoda.

A alkoholik není, kdyby byl tak by se tak ve velké míře neomezil. Zas nekoukejte na každého člověka co pije pivo, že je alkoholik, v tom případě jsem i já, že si dám to pivko.

Věřím, že v uvnitř něj je skvělý chlap a je skvělé že, když si s ním o něčem vážném popovídáme tak se nějak snaží něco zlepšit a to i v mém případě. Já snahu beru a nepotřebuji dokonalého chlapa. Dokonalost není nic.

Vím, že mě miluje, protože si pamatuji jak se o mě staral, když jsem se zhroutila, jak měl strach, když mě odvezla rychlá do nemocnice, jak sem měla vysoké horečky, jak mi bylo minule příšerný zle a nemohla sem nic jíst, protože sem měla strach, že mi bude zle.

Takže vím, že v něm něco skvělého je.
Znám jednoho chlápka a ten na takové věci říká, že simuluje.

A já jsem sem psala, protože jsem chtěla vědět jak bych mohla náš vztah upevnit více.

15. 8. 2018 (16:12) 90.178.41.***
Váš příběh není rozhodně ojedinělý, a upřímně to co vy k němu cítíte není láska. Z poslední reakce je zcela patrné, že se spíše jedná o soucit, o lítost. Dala jste ho dohromady, staráte se o něj, je vám smutno z toho jaký měl život, jak trpěl. Každý se musel poprat s mnoha starostmi a neřešil to pitím.
Ve chvíli, kdy si řeknete, jsem pyšná na svého muže, co dokázal. Nebojím se a důvěřuji svému muži, že mi bude oporou, až ho budu potřebovat. Vyřeší své finanční problémy a hlavně, v případě problémů nepropadne zase alkoholu. Jestli si na všechny tyto otázky, varianty řeknete ... ANO to zvládne. Pak je možná ten pravý, ale obávám se. že výraz: On je chudák není ani sexy ani o lásce. Jen soucit...
Potažmo stává se i to, že ve chvíli, kdy partnera pošlete k vodě on se dá dohromady, ale to by musel mít sakra pevnou vůli a ochotu vše změnit. Alkoholici toto nemívají, bohužel. A jak to vím? Vyrůstal jsem v rodině alkoholiků.

15. 8. 2018 (08:13) 212.79.110.***
Vím co zažil s ex-přítelkyní a není to nic hezkého. Byla na něj zlá, vše mu zakazovala a sebrala celou výplatu a mnoho dalšího. I jednou ho vykopla z domu a musel jít spát k rodičům. Zakazovala mu pomálu chodit na ryby(je to jeho koníček, který mě učí.

Chápu, že se na to nedá zapomenout a i kvůli tomu dost pil alkohol a díky mě se hodně hodně omezil. Vypadal jak troska, když jsem s ním začala chodit (zarostlej, hubenej "měl kolem 60kg", oteklej od alkoholu) a já jsem ho dala dohromady, Dnes je to pěkný cha. Udržovanej, má 80kg, ostříhanej a nový oblečení, když neměl za co si koupit něco na sebe.

14. 8. 2018 (21:05) 90.178.41.***
Hezký den,
zda-li vás využívá, že jste mladá? Chce se vámi vytahovat? Je to možné. Nicméně dnes se najde poměrně dost žen, které hledají muže, který už neblbne. Je starší a ví své. Je třeba zamyslet se nad tím, proč muž ve vyšším věku je sám? Vyhovuje mu to? Nenašel tu pravou? Žádná žena jej nevydržela?
Chcete rodinu...myslíte si, že tento muž je vhodný otec? Bude spolehlivý? A věřte, že to je sakra složité období, zvláště ty první tři roky. Budete závislá na přídavcích (ty jsou směšné) a ... on bude muset vydělat na vše ostatní.
Možná je na tulení, či něžné procházky super, ale pro praktický život? Na to si dejte pozor, pak už to bude náročnější...s dítkem.
S pozdravem vitrvevlasech

14. 8. 2018 (19:43) 212.79.110.***
Už jednou jsem náš vztah zachránila a to v lednu. Dnes je pro mne těžké říct mu: Miluji tě, lásko. A pořád ho miluji. Myslím, že by bylo pro mne těžké na ně zapomenout. Pořád jsou na něm chvíle, které jsou pro mě přitažlivé a proto stále váhám.

Myslíte si, že mě využívá, že je se mnou pro pocit, že dokázal "ulovit" mladou přítelkyni, že je se mnou jen proto, že má pohodu?

14. 8. 2018 (09:19) 84.42.224.***
Hezký den,
nesnadné volit pro vás kloudné řešení. Statečný ten, kdo nepoznal zaslepenost lásky, razantně vyslovil se tak - Od něj pryč.
Ten, kdo nedávno sundal růžové brýle a zklamaný láskou by asi podobné potvrdil,ale již ne tak nekompromisně. Neboť se člověku, který si k sobě někoho blíže připustil, v srdci stále motá ona ochota odpouštět a přehlížet nedostatky.
A konečně nyní půjdeme k mudrci si pro radu, který poznal mnohé, a z mnohého odnáší si jizvy na srdci. Myslím, že toho v tomto případě bylo by dobré poslouchat, toužíme-li vůbec cokoliv měnit.
Na světě je mnoho mužů, kteří netvrdím, že jsou bez chyby, ale kteří jsou citliví, lžou výjimečně, a to z ohleduplnosti. Nemají děravé kapsy. Atd, atd.
Myslíš-li na rodinu, pak potřebuješ hlavně muže, který se o tebe (vás) postará v období největší zranitelnosti - mateřství. Dítko je na celý život, nelze od něj utíkat (tedy v rozumné společnosti).
Chceš se každý den vedle kojení, přebalování, praní, žehlení, luxování ,vaření starat ještě o finance? Každý den se stresovat, že tvůj chlap je jinde a možná přinese peníze možná ne? Možná se vrátí nebo třeba už je u jiné? Protože nefunguje-li vztah před dětmi, pak s dětmi je to Xkrát těžší...dobře DOBŔE si to rozmysli. už neriskuješ jen svůj milostný život, ale život, prostředí ve kterém bude vyrůstat tvé (vaše) dítko.
Chceš-li jednoznačnou odpověď ikdyž to nebude příjemná rada? Zbav se toho muže, co nejdříve. Tak.
S přáním krásného dne vitrvevlasech


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  říjen2022
  září2022
  srpen2022
  červenec2022
  červen2022

  Globální statistiky

 • uživatelů: 310 (138 mužů, 172 žen)
 • zpovědí: 1114
 • reakcí: 2607

 • nejnovější zpověď:
 • (šmíruje mě můj syn)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: Verunka )

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 22096x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (šmíruje mě můj syn - přečteno: 37x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (šmíruje mě můj syn - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)