![]() | Vanesa13 (13) |
| Napište reakci |
|
9. 10. 2018 (15:32) | 188.94.234.*** |
0
|
Není to normální. Normální je v Tvém věku hledat nevýznamného toho posledního kluka v koutě. Ten Ti dá pravou lásku. Pokud toužíš a ano,máš na to věk ještě dělat debiloviny-tedy Ti povoluji hledat dobrodružství u popisovaného kluka,ale věz,že to je slepá cesta!Tenký led. Propadneš se a je Ámen! Pokud budeš pozorná,užiješ si dobrodružství. Já jako táta bych Ti nikdy nesvolil ani Fotku doma takových kluků. Co je na tom hezkého zfetovaní kluci,kteří kecají nesmysly a nic neumí.Ktřeí tě neochrání,nezastanou se a nepomohou v budoucnosti s financemi.Máš ráda neodpovědné lidi? | |||
![]() |
29. 9. 2018 (14:24) | 79.141.243.*** |
1
|
Ahoj Vanesko, pořád se ptáš na to, jestli je to normální. Každý z nás to máme nastaveno jinak v životě. Co se týče věku, tak většině žen se líbí starší kluci, protože mají větší rozum. Ve Tvém věku jsi určitě mnohem více vyspělejší, než někteří 13-letí kloučci. Takže starší muž k ženě určitě patří. Například teď je 5 let hodně vidět, tj. 13 a 18 je prostě divné. Kdyby Vám bylo například 20 a 25, je to určitě lepší. Věk je pouze číslo... Co se týče typu kluků, kteří se Ti líbí, to je opět individuální. Během života se to několikrát změní. Během života se může změnit i například sexuální orientace. Nic není neměnné během života - plno věcí se mění. Krásný den přejeme. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |