![]() | MajinkaBrno (26) |
| Napište reakci |
![]() |
20. 3. 2020 (23:44) | 79.141.242.*** |
0
|
Ahoj, musím konstatovat, že si byla pouze jen jedna z možností. Pokud má člověk častokrát v ústech svou/svého ex, něco je "hodně" zle (mozek ještě není plnohodnotně srozuměn s emočním faktorem k této osobě). Bereš to sportovně a tak to má být. Jsi stále nad vodou a máš ještě šnorchl. 3 měsíce se dají komfortně zahodit a po nějaké době si ani nevzpomeneš. Resp. vzpomeneš, ale s pozitivním nadhledem. Hodně štěstí Májo. | |||
| MajinkaBrnooo | 12. 3. 2020 (02:33) | 88.103.194.*** |
0
|
dodám jen, že když mě balil mluvil o cestování,chodili jsme první měsíc na čaje a kafe a přijde mi teď, že spíš mi jen říkal, co tušil, že chci slyšet a té bývalé ukázat, že o něj může stát i jiná holka | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |