![]() | Kopretina44 (18) |
| Napište reakci |
| čokoládová | 14. 6. 2020 (13:09) | 86.49.229.*** |
0
|
Mám ti psát, co máš dělat? Tak jo. Řekni kamarádce, jak to máš. Měj úctu k sobě i druhým a férové vztahy. Jinak tvůj život půjde do kopru. | |||
| Nicki | 10. 6. 2020 (13:23) | 185.193.87.*** |
0
|
Chápu, že to je pro tebe těžké, ale podle mě bys to měla říct hlavně kamarádce. Pokud si myslíš, že tvůj vztah s tím klukem má nějakou budoucnost, nemá cenu to tajit. Začneš s ním chodit a co dál? Kamarádka se to stejně někdy dozví a akorát by ti mohla zazlívat,že jsi jí o tom neřekla už dřív. Ale samozřejmě je to na tobě. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |