Internetová zpovědnice


Kluk co se líbí nám oběma

Kamarádka se mi svěřila žese jí líbí, jeden kluk. Ten mi přijde taky dlouhou chvíli sympatický, ale když mi začala říkat jak v tom lítá, bylo mi divné jí to říct. Řekla jsem si, že kluků je dost, a tak jí to holt budu přát a stane se to, co se má stát. Protože jsem vždycky byla v přátelství velmi loajální, dokonce jsem jí i podporovala v tom, že jsem vytvářela schválně situace aby měli prostor, i přez moje oběti... každopádně jsou velmi dobrými přáteli, řekla bych nejlepšími, ale po dlouhou dobu se nic vyloženě nevyrýsovalo.

Nedávno se mezi mnou a jím vytvořila jiskra. A dokonce už spolu trávíme čas, neřekla bych čistě kamarádsky. Není to nic vážnýho, pořád jsem šokovaná jak rychle se to vyvinulo, že není tak tajemně stydlivý, a i když je to čerstvý. Ale než abych si to užívala, trápí mě vina vůči kamarádce a stíhá mě představa, až to zjistí. Nechci jí ublížit, navíc po tom co mi děkuje jak jí s tím pomáhám. Nikdy se mi to nestalo.

Měla bych mu říct, aby jí to neříkal že mám pocit že se jí líbí?

Nebo bych mu to měla říct celé po pravdě a ještě víc jí tak zradit, a mohl by být na ní naštvaný, za ty intriky kvůli kterým jsem...

Mám to říct té kamarádce?

Mám to vůbec řešit když jde zatím jen o pusy?

přečteno: 917x
Zpět na seznam


Kopretina44 (18)

Napište reakci




Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
1
NE
0



čokoládová 14. 6. 2020 (13:09) 86.49.229.***
Mám ti psát, co máš dělat? Tak jo. Řekni kamarádce, jak to máš. Měj úctu k sobě i druhým a férové vztahy. Jinak tvůj život půjde do kopru.

Nicki 10. 6. 2020 (13:23) 185.193.87.***
Chápu, že to je pro tebe těžké, ale podle mě bys to měla říct hlavně kamarádce. Pokud si myslíš, že tvůj vztah s tím klukem má nějakou budoucnost, nemá cenu to tajit. Začneš s ním chodit a co dál? Kamarádka se to stejně někdy dozví a akorát by ti mohla zazlívat,že jsi jí o tom neřekla už dřív. Ale samozřejmě je to na tobě.


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

  • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
  • svěř se
    temnota
    zpovědnice

    Přihlášení

    user Uživatelské jméno
    pass Heslo


    psát své zpovědi můžeš i bez registrace

    REGISTRACE ZDARMA

    Vyhledávání

    

    Jaká je tvá nejoblíbenější sexuální poloha?
    Poloha zezadu a jsem muž 0x | 0%
    Poloha zezadu a jsem žena 1x | 16%
    Poloha na koníčka a jsem muž 0x | 0%
    Poloha na koníčka a jsem žena 0x | 0%
    Poloha misionář a jsem muž 2x | 33%
    Poloha misionář a jsem žena 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem muž 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem žena 1x | 16%
    Hlasovalo: 6x

    Archív statistik

    Posledních 12 měsíců
    červen2026
    květen2026
    duben2026
    březen2026
    únor2026

    Globální statistiky

  • uživatelů: 331 (151 mužů, 180 žen)
  • zpovědí: 1150
  • reakcí: 2674

  • nejnovější zpověď:
  • (Už mi dluží 6 piv - vrátí to?)
  • nejnovější reakce:
  • (zobrazit - autor: lolek)

  • nejčtenější zpověď celkově:
  • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 32418x)
  • nejčtenější zpověď za měsíc:
  • ( - přečteno: x)
  • nejčtenější zpověď za 7 dní:
  • ( - přečteno: x)

  • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
  • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
  • ( - počet reakcí: x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
  • ( - počet reakcí: x)