![]() | myska (27) |
| Napište reakci |
| felis | 15. 4. 2013 (14:41) | 193.86.244.*** |
0
|
Neubližuj sobě, už tak tobě i tvé mámě ubližují tvi bráchové. Promluv si s mámou, jestli by to chtěla všechno vyřešit . Pokud ne anebo na to nemá síly, zkus se osamostatnit a úplně se od těch bratrů oprostit. Jak se postavíš na vlastní nohy, můžeš pak i pomoci mámě, pokud bude o tvou pomoc stát. Jste v těžké sitaci a bude to pro tebe těžké nějak se z toho dostat. Zkus zajít i za psychologem nebo vyhledej lidi se stejnými problémy, kteří svou situaci už řeší. Hlavně se nevzdávej. Co tě nezabije, to tě posílí. Život máš jenom jeden, tak si ho nenech zkazit bráchy, kteří by se měli o sebe postarat sami pokud mají zdraví a zdravé ruce. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |