![]() | jezibaba |
| Napište reakci |
|
28. 1. 2014 (21:56) | 178.77.216.*** |
0
|
Myslím si,že by jsi měla uvědomit mami a ta by s ní měla chodit k vám na návštěvu a hlídat jí. Je to opravdu nepříjemná situace,když ničí nábytek. Ale opravdu nemůže za to. Neznamená to samozřejmě,že může si dělat co chce,uvědom její mami o jejím chování.Svou také.Měly by Ti pomoci nějak s ní to řešit. | |||
|
26. 1. 2014 (12:21) | 94.127.133.*** |
0
|
Ahoj, vím, že jsi na toto téma psala. U dětí s tímto postižením to je těžké, protože si neuvědomují, jaké starosti těm druhým přidělávají. Měla by jsi se obrnit až božskou trpělivostí a vysvětlovat tu samou věc, třeba desetkrát, protože ona nemůže za to, že trpí touto mozkovou nedostatečností a proto by bitka s ní nepřinesla žádný význam; akorát by se tě začala bát a pro člověka, který má od druhého tolik důvěry, že ho navštěvuje je strach nejhorší formou ponížení. A ty používej ten biologický nárůstek na krku také k něčemu jinému, než k tomu, aby ti do krku nepršelo a v tom nárůstku zapoj to, co se označuje pojmem šedá kůra mozková. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |