![]() | delevingne |
| Napište reakci |
|
7. 6. 2014 (16:17) | 178.77.216.*** |
0
|
Ahoj,jsem člověk,který zaznamenal přítomnost Paranormálního jevu,bylo to v TV prima.Stalo se to 24.12.2011.Koukni chceš-li na Youtube pod název Duch v ČR. Napíši Ti to velmi stručně a obecně. Tvá sestra žije ve formě energie.Něco jako když spíš a vidíš sen,ale nemůžeš ho ovlivnit.Tvé fyzycké tělo leží a Ty třeba ve snu vědomně běháš či co.Sestra je živá,ale není ji dovoleno se projevit.Pokud by se nějak to povedlo ji přivést,není 100% jasné zda by se to dalo převést do srozumitelné řeči. Já bych to viděl tak,že-ona Ti rozumí vše čistě a jasně,tak k ní mluv,sděl jí co chceš říci,ale nechtěj po ní odpověď.Ona tě vidí i slyší.Je to na víře člověka jen postavené. Pokud by fyzycky mohla přijít,řekla by Tě-netrap se,žij dál vesele,protože jsi na světě a máš možnost cítit svět.vesel se.To je mé přání.věci jsou dané a nedají se změnit,je třeba se smířit nebo věřit. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |