![]() | Snekvakvarium (29) |
| Napište reakci |
![]() |
26. 11. 2015 (22:04) | 79.141.243.*** |
0
|
Ahojky Snekvakvarium, peníze jsou zlo, kdyby nebyly, asi by všechno bylo jednodušší. Hlavně vyvolávají hádky, na které v zápětí reaguje i rozchod. Lidé jsou častokrát méně uvědomělí, protože mají svého milujícího partnera, ale vnesou do vztahu ty peníze, které nejsou prioritní až tolik. Vždy záleží na domluvě a pokud manžel miluje lyžování, tak proč mu to nedopřát? Lidé v manželství by měli držet společnou kasu a měli by mít na paměti, že je potřeba mít nějaký měsíční rozpočet. V mnoha rodinách, kde funguje rozpočet dopadá vše dobře. V dnešní době lidé peníze nemají. Mají je podvodníci a lidé, co žijí jenom penězmi, nebo mají úspěšné firmy. Průměrná rodina dnes žije od výplaty k výplatě, proto žádný stres, udělat manželovi radost by asi špatná věc nebyla (vždy dopočítat finance). Na oplátku si určitě můžeš koupit nějaké ošacení nebo cokoliv, co máš ráda. Pamatujte na jedno - jste rodina, jste celek, taháte za jeden provaz. Krásný den s přáním lepších časů. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |