![]() | Zdenek11 (15) |
| Napište reakci |
| 26. 12. 2015 (00:00) | 88.102.43.*** |
0
|
|
Rozhodně bych jí pozval na kávu! ;-) | |||
| Qadama | 18. 12. 2015 (15:21) | 80.95.103.*** |
0
|
Jedinou věc kterou Ti poradím je, abys nabral odvahu a přihovořil se jí. Nemůžeš nic ztratit. Je jedno zda bude vedle kamarádka nebo ne. Je jedno zda se směje divně nebo ne. Někomu to může připadat roztomilé. Je jedno zda se při řeči budeš klepat nebo ne. Pokud se jí líbíš, nic jí vadit nebude. Pokud se jí nelíbíš, tak můžeš být třeba dokonalý a ani tak nebude mít zájem. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |