Internetová zpovědnice


Seznamování

Ahoj, je mi 14 a neumim se seznamovat. Nevim co mam rikat kdyz se s nekym chci bavit.. a nevim.. Neni to takovy blby ? Vsichni okolo me nemaji problem se s nekym seznamit, proste treba v obchodnim centrum nebo tak a ja se bojim.. Jako asi by bylo lepsi kdyby se semnou nekdo zacal bavit, ale nevim jak toho docilit. Nejsem moc hezka.. hlavne co kdyz treba se s nekym zacnes bavit a on nebude mit zadnej zajem? (Proste nezajem:D) Jako ja si nechci najit "kluka" ale kamarady nebo kamaradky.. takze co mam rict treba kdyz se s nekym chci zacit bavit ? A nebo co delat aby se zacal nekdo bavit semnou?

přečteno: 1491x
Zpět na seznam


Ajem (14)

Napište reakci




Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
2



15. 1. 2017 (04:29) 31.7.247.***
Nejlepší místo je ten nákup.Jednou jsem stál u pokladny a byla tam fronta.Dloouha fronta.Tak jsem prohlásil:Kdybych tam seděl já,tak bych to stihl vykládat i do košíku.Otočila se paní předemnou a řekla,že tady je to nehoráznost.Že bude chodit jinam.Zeptal jsem se ji kam chce jinam chodit (jediný obchodní centrum ve vesnici).Ona na to:To je vlastně taky pravda.To bych musela 8 Km dál do města.Tak můžeme někdy někam zajet.Potřebuju nové tričko.Ale moc na výběr není.
Ona:Znám jeden obchod,má ho kamarádka,určitě by jste si vybral.
Nějak jsme prohodili telefony a fronta byla pryč.O víkendu jsme jeli nakupovat.Dodnes jsme kamarádi.

Pariska 10. 1. 2017 (20:03) 109.71.213.***
Mam stejny problem :D ....
Semnou když se chce nekdo seznamit no moc často se to nestáva ale když je to tak tak většinou otázky typu hale nevíš kolik je ? a nebo si proste prisednou v autobuse a třeba se zeptají co posloucham (vetsinou mam sluchatka).. :D hlavne choď ven hodne ;) (My třeba s kamaradkou chodily do jedne vesnice a tam si vzdy nekoho vyhlidli a potom když sel domu šli jsme za ním a druhý den jsme zazvonili že jestli není syn doma :D no špatný bylo když se zeptala a jakého syna myslíte :D .. Ale to je jedno nakonec se to vyřešili a ven jsme s tim klukem šli a teď se normalne bavíme :D..) podle mne to neni tak těžké jak se zdá ale sama bych to třeba taky nezvládla ;)
ps:odkud jsi ?


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

  • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
  • svěř se
    temnota
    zpovědnice

    Přihlášení

    user Uživatelské jméno
    pass Heslo


    psát své zpovědi můžeš i bez registrace

    REGISTRACE ZDARMA

    Vyhledávání

    

    Jaká je tvá nejoblíbenější sexuální poloha?
    Poloha zezadu a jsem muž 0x | 0%
    Poloha zezadu a jsem žena 1x | 16%
    Poloha na koníčka a jsem muž 0x | 0%
    Poloha na koníčka a jsem žena 0x | 0%
    Poloha misionář a jsem muž 2x | 33%
    Poloha misionář a jsem žena 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem muž 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem žena 1x | 16%
    Hlasovalo: 6x

    Archív statistik

    Posledních 12 měsíců
    červen2026
    květen2026
    duben2026
    březen2026
    únor2026

    Globální statistiky

  • uživatelů: 331 (151 mužů, 180 žen)
  • zpovědí: 1150
  • reakcí: 2677

  • nejnovější zpověď:
  • (Už mi dluží 6 piv - vrátí to?)
  • nejnovější reakce:
  • (zobrazit - autor: Williamexpow)

  • nejčtenější zpověď celkově:
  • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 32444x)
  • nejčtenější zpověď za měsíc:
  • ( - přečteno: x)
  • nejčtenější zpověď za 7 dní:
  • ( - přečteno: x)

  • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
  • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
  • ( - počet reakcí: x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
  • ( - počet reakcí: x)