Internetová zpovědnice


Nevím jestli věřit své přítelkyni

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla, že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám tu kamarádku a dlouho se s ní neviděla. Bylo mi ale divné, že tam jede nějak brzo než jezdila předtím. V ten moment mi to nepřišlo až tak divné a řekl jsem si, že třeba má ta její kámoška volno.

Když jsem se jí ptal proč jede tak brzo tak mi řekla, že jede za ní. (Už ale nevím jestli se zmínila o tom, že tam má být i přítel od té její kámošky) Ona tvrdí, že ano ale podle mě ne, protože mě to později naštvalo. Tak nějak už mi ale neřekla, že ten přítel od té její kámošky ji pozval domu na rum. Ona s tím souhlasila což mě překvapuje, protože ho viděla jednou v životě. Takže si to setkání domluvila s ním a kámošce jen oznámila, že dojede.

Té její kámošce se moc nelíbilo, že jede tak brzo protože byla v práci. Přítelkyně tam jela kolem 12 a ta její kámoška přišla z práce až v 5. Aj když se to té kámošce moc nelíbilo, tak stejně moje přítelkyně jela. Pak mi přišlo divné, že mi napsala že už tam dojela a že čeká až za ní na zastávku přijde ten partner od té kamarádky. Řekl jsem si ok třeba ho ta její kámoška za ní poslala. Pak už mi psala, že hrajou karty a vypila tam s ním 2 flašky rumu. Takže tam s ním byla 5 hodin sama a neřekla mi, že tam je s ním a že ta její kámoška tam není.

Když ta její kámoška přišla tak na ni byla naštvaná a nějak se s ní nebavila. (Pak jsem se ještě dozvěděl, že prej se té své kámošce nevěnovala) V 9 hodin se strhla hádka, protože ta kámoška po ní chtěla, aby šla domů tak šla ale zapomněla si u ní roušku a ujel jí bus. Tak ta kámoška odešla z bytu od svého přítele do svého. Pak moje přítelkyně začla brečet a on ji objal a utěšil. V 11 ji jel další spoj, ale ten zase zmeškala, protože místo toho aby sledovala hodiny tak si s ním dál vesele povídala.

Kolem 12 jsem jí napsal a řekla mi, že se s ní pohádala že mi o tom řekne zítra. Ale už mi zas neřekla, že tam je od 9 jen s ním. Kecala s ním až do 1. Ten přítel od té kámošky se pak ještě vykecal, že si z mé přítelkyně udělal srandu, aby dojela že prej se toho chytla. Já ale tu konverzaci viděl a vím, že ten přítel od té kámošky lže. A lhal i v další věci. Když jsem té kámošce kolem 1 volal tak mi tvrdila, že ten její přítel spí že nechápe na co tam ještě moje přítelkyně ještě v 1 je když ji v 11 jel spoj. Přitom ten její přítel nespal a ta moje mi ještě tvrdila, že jí v 11 spoj nejel což je lež. Oba lžou... A já nevím, co si o tom mám myslet. Přítelkyně tvrdí, že prej s ním nespala, že měla své dny že by to nešlo. Mrzí mě, že místo toho, aby se mi po té hádce vybrečela do mobilu, tak se nechala utěšit chlapem kterého viděla jednou v životě. Stalo se to 2 měsíce zpět a ta její kámoška se s ní dodnes nebaví.

přečteno: 94x
Zpět na seznam


Luki123

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
11. 7. 2020 (00:32) 37.188.189.***
Jistě že ti lže, ale navíc v tom není ani moc dobrá co tak čtu.. jela za ním přesto že věděla že to bude vadit tobě i její kamarádce a to znamená že když se poprvé viděli, přitahoval ji natolik, že se rozhodla naštvat dva lidi které má ráda, jenom aby mohla být s ním. Spoj nezmeškala z žádných uvedených důvodu, ale protože s ním chtěla strávit více času a její výmluvy jsou velice hloupé. Jako například, že měla své dny a tak s nim nemohla spát.. to se jí při menstruaci ucpou všechny otvory nebo jak to mám chápat? Je spousta mužů, kterým tohle vůbec nevadí a s ženou se vyspí i v tento krvavý týden. Tím nechci říct, že se s ním určitě vyspala, ale už jen to, že jela za ním a né za kamarádkou jak tvrdila, dokazuje to, že nějaký nekalý záměr tam byl.. Jsi naivní protože jí miluješ, ale pokud to tak bude dál, tak si s tebou hezky vytře podlahu a ty budeš akorát nešťastný, někdy je lepší odejít, přesto že dotyčného milujeme, i když je to mnohdy těžší než by jsme chtěli.. hodně štěstí :)

Luki123 19. 5. 2020 (13:05) 89.203.160.***
RePRO
A ještě další věc. Ta její kámoška mi pak psala... Nepřijde ti divné že celý rok jak ji někam zvem tak není schopna s náma někam jít ale pak ji napíše můj chlap aby dojela a ona letí? Když jsem se jí ptal proč tam jela tak mi řekla no protože jsem tu kámošku dlouho neviděla a chtěla jsem to napravit. Ok... V tom případě ale nechápu proč se domlouvá s ním. A ještě čeká že on te její kamosce řekne že dojede. Podle mě tam jela vyloženě za ním když jela o 4h dřív než ta její kámoška přišla domů. Pak se mi ještě oháněla tím že nevěděla jakou měla ta její kámoška šichtu. Ok když nevěděla jakou ma šichtu tak proč tam teda jela? Když nevěděla jestli bude doma? Ta její kámoška mi řekla že ji to nemám věřit že ona moc dobře ví jaké šichty má protože má několik let stejnou práci. Než tam jela tak jí bylo 2x receno že ta její kámoška není doma a ona mi tvrdí že o tom nevěděla. Pak jsem s ní o tom mluvil za 3 dny znovu a najednou věděla že doma nebude

Luki123 19. 5. 2020 (12:45) 89.203.160.***
RePRO
Ono už to skončilo jelikož od té doby co se s ní nebaví ta její kámoška tak není v kontaktu ani s tím jejím přítelem. Myslím že naše komunikace je dobrá protože od začátku vztahu máme nastavené pravidla. Celý rok a půl co jsme spolu je dodržovala ale ohledně něj ne. Říkáme si když si píšem s opačným pohlavím ale ho vynechala. Prej ji nepřišlo důležité mi říct že si spolu píšou když je to přítel od její kámošky. Prej ji ani nepřišlo důležité mi říct že tam s ním byla 8-9 h sama. Mi ale takové věci důležité přijdou a nechápu proč mi o tom neřekla. Přitom moc dobře ví že kdyby mi řekla že jede za chlapem a bude tam s ním sama tak s tím nemám problém. Ok je to přítel její kámošky. Ale jet za někým koho viděla jednou v životě mi přijde divné. Já se trápím nad tím jestli s ním nespala. Ona trvdi že ne. Ale celkově je prostě divné co se stalo ten večer. Že se o tolika věcech nezmini.

19. 5. 2020 (10:55) 79.141.242.***
Ahoj Lukáši,

na mě ten příběh působí tak, že ti akorát oba dva mazali med kolem pusy. Na 99%. Buď více ráznější, jinak to bude pokračovat a neskončí to. Pokud je člověk v rozpacích a nevěří druhému partnerovi ve vztahu, tak vztah jde pomalu do kytek. To co udělala tvá "přítelkyně" je absolutně proti tomu, čemu se říká "dokonalý vztah". Takhle vztahy rozhodně nefungují. :)

Zkus se otřepat, začít "pomalu" věřit a hodně komunikujte, jinak tato životní kapitola může taky rychle skončit.

Hodně štěstí přejeme.


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  červenec2020
  červen2020
  květen2020
  duben2020
  březen2020

  Globální statistiky

 • uživatelů: 281 (127 mužů, 154 žen)
 • zpovědí: 1053
 • reakcí: 2494

 • nejnovější zpověď:
 • (Miluju ho, ale nemám v létě čas)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: RePRO)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 13756x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Má vůbec cenu se snažit? - přečteno: 69x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • (Jsem sám a rád bych si někoho našel - přečteno: 36x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 22x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Alkoholička ve 20 a bez zubů - počet reakcí: 2x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • (Jsem sám a rád bych si někoho našel - počet reakcí: 1x)