![]() | Laura._15 (19) |
| Napište reakci |
| 4. 10. 2022 (16:40) | 37.188.141.*** |
0
|
|
Já to mám podobné jen jsem se nezamilovala.. Líbí se mi jedna brigadnice u mě v práci.. Ale asi ji to nikdy neřeknu ačkoliv se bojím ???? | |||
| Ajsik | 2. 8. 2022 (00:59) | 91.245.11.*** |
2
|
podle me, je to normalni vec ze se takhle zamilujes do pracovniku.. bylo by dobry kdyby jsi si na ni sehnala kontakt a psali jste si treba.. nebo alespon neco.. snad to dobre dopadne drzim ti palce <3 | |||
| LUIMIK_:90 | 31. 7. 2022 (14:22) | 84.245.121.*** |
4
|
nevím u mne je to stejné | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |