![]() | Nikdo |
| Napište reakci |
![]() |
19. 11. 2015 (23:56) | 79.141.243.*** |
0
|
Ahoj. Znáš citát: Milujeme ty, kteří nás odmítají, a odmítáme ty, kteří nás milují? Bohužel to takto v životě je. Tuto myšlenku položil obrovský člověk Lucius Annaeus Seneca. Osamostatni se a buď sama sebou. Nikdo tě vodit v životě za ručičku nebude. Ano, pomáhej, ale mysli taky v životě na sebe, abys byla šťastná. Organizuj si život sama (je to jenom napsaná pohádka). Přijde mi, že zbytečně věci komplikuješ. Vše je řešitelné a jednoduché, jenom my lidé častokrát (zbytečně) zveličujeme. Hodně štěstí a opatruj se. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |