![]() | lizzy (23) |
| Napište reakci |
| 26. 12. 2015 (00:33) | 88.102.43.*** |
0
|
|
Taky nemám rád žárlivé a agresivní typy. | |||
| Inka | 11. 12. 2015 (17:29) | 80.95.103.*** |
0
|
Hlavní problém je v tom, že Tvůj přítel je chorobně žárlivý a majetnický sobec a to se jen tak nezmění. Naopak, časem to bude ještě horší-co až přijdou děti? Jak tomu mám rozumět-nemůžu nikam ven, nemůžu mít žádné záliby, koníčky? Jsi snad dospělá, svobodná a samostatná bytost a nepotřebuješ žádat přítele o dovolení, když chceš někam jít, ne? Pokud to přítel nechápe, je to jeho problém, ne Tvůj. Přítel se k Tobě takto chová, protože mu dovoluješ, aby se k Tobě tak choval. Nejlepší bude přestat se chovat jako nesvéprávná, nežádat přítele o dovolení odejít a prostě dělat to, co Tě baví. Pokud to přítel neakceptuje, velmi pravděpodobně se rozejdete, ale rozchod s takovým žárlivcem pro Tebe nebude prohrou, naopak. Ty tím jen získáš, od bude ten, kdo ztrácí. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |