![]() | Andreaea (18) |
| Napište reakci |
| 23. 1. 2016 (16:16) | 88.102.43.*** |
0
|
|
Já měl první sex ve 26 letech, minulý rok, takže si myslím, že není kam spěchat. ;-) | |||
| prostetak | 21. 1. 2016 (20:12) | 80.95.103.*** |
0
|
Je pravda, že všichni na to dnes tlačí a vrhají se do všeho po hlavě. A vyspí se s někým na potkání, jen aby to měli za sebou. Já jsem první vztah i sex měla až ve 26 letech. Je fajn počkat na někoho koho máš ráda a komu věříš. Moje strategie byla, když se mě někdo na první schůzce ptal kolik už jsem měla kluků, tak jsem řekla sorry, ale to je dost osobní otázka a na to se moc neznáme. | |||
| LadyGinevra | 21. 1. 2016 (16:56) | 80.95.103.*** |
0
|
Ahoj, první důležitá věc je klid. V 18 není ještě zdaleka na nic pozdě. Kluk který bude za něco stát si bude naopak vážit toho, že může být první :) Bez lásky to za moc nestojí, to je jasné. Nezáleží na tom, kolik je Ti let, záleží na tom jak to cítíš a na vhodném člověku. Nebudu vypisovat do detailů, pokud bys chtěla nějakou trochu osobnější rovinu komunikace, můžeme třeba po mailu. Drž se a nezapomeň, že pokud nejde o život, nejde o nic. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |