Internetová zpovědnice


Jedinečná zpověď pro vás

Krásný den (podvečer) Vám přeji všem.

Jen jak začít..

Hodně se před světem uzavírám, protože vím, jak to všechno jednou dopadne. Není to taktéž vůbec o mé chloubě, chtěl bych se jenom zjednodušeně představit. Mám vystudované 2 vysoké školy (v zahraničí i tady - medicínu) a nemějte prosím iluze - schopnost být chytrý a inteligentní je pouze jenom o daném jedinci, ale chtít něco vystudovat je téměř vždy chtíč prahnout po lepším egu a mít se podvědomě (ač tomu tak někdy není) v životě lépe. Přes veškeré snahy jsem byl na přijímačkách vždy první a už mě moc nebavilo, proč jsem o stupeň úplně někde jinde než ostatní... Byť - já vždy prahl po tom být dobrý v pomoci a ostatním pomáhat.. nikdy nepřestanu. Je mi 28 a žiji... to je asi jedno. Prý jsem i milovník žen, vytvářím jim něco, co nikdy necítily, ale o tom asi další řádky.

Víte o tom, že v životě jako lidi jsme úplně k ničemu? Hodnoty, které si během života vytvoříme, později uhasnou. Říkáte si, jaké „nemehlo" toto píše? Važte slovy, prosím. Chci jenom poukázat na nesmyslnost života, byť samotné žití je nádherné a děkuji za tento dar.

Nyní testuji nejnovější lék proti těžkým rakovinotvorným chorobám. Ten lék mám téměř v ruce, v samotné lékárně ale nikdy nebude (bohužel). Rakovina je pouze jenom nemoc, přihrávaná k jednoduchému faktu a to, že Vám tělo nepracuje špatně, jenom chce být ta nemocná tkáň v symbióze s vaším zdravým tělem. Tělo to regulérně přijme, má rádo výzvy a špatnou tkáň nerozezná... tak jako my v osobním životě neumíme (moc dobře) rozpoznat, kdo je dobrý člověk a kdo ne. Kolik lidí Vám „vpichlo" nůž do zad?

Každý se žene za láskou, ale láska přijde vždy sama, nečekaně, se vší racionalitou, kterou člověk v životě plní. Mějme cíle. Víte, kolik zlomených srdcí mi denně píše? Nenapočítám nikdy na prstech jedné ruky... Skoro to neřeším, kolik lidí se denně o trní napíchne. Máte klacky pod nohama? Všichni Vás chtějí zničit... přitom nikdo nemůže Vaší bolest cítit? Vždy říkáte jen čistou pravdu, a oni slyší jen lež - nepřestávejte prosím nikdy věřit, svou hrdost si pevně střežte! Stačí, když si člověk váží sám sebe a svojí duše, nic už Vás nezastaví... mít sny a cíle. Jediná cesta! I přes to, že cítíte, že to nejde..

Lidé prožívají lásku, nenávist, cítí se samy (je nás víc), chtějí ukončovat životy... proč? Co vás ničí? Život je těžký proto abyste si ho smysluplně vážili - zvedněte hlavu vzhůru i přes to, co jste zažili. Stačí trošku životu více věřit. Pravda zvítězí (pamatujte)! Trpět budou lháři - nejprve tomu tak není, ale život to vždy zařídí.

Víte, i přes veškeré fatální následky, které mohou každého člověka v životě potkat mějte ze všeho nadhled. V České republice je tolik smutných tváří. Skoro - na každém rohu nespokojený jedinec. Blbé 21. století. Pracujte s myslí, ono totiž štěstí svého života závisí na druhu Vašich myšlenek! Je trochu zajímavostí, že se každé ráno probudím s tou nejpozitivnější náladou. Vyjdu ven, jdu do práce tvořit léky pro budoucnost a kouká na mě každá žena. Proč? Nejsem ani moc sympatický... nicméně v té obrovské váli ochablých a smutných tváří (možná) vynikám.

Když vyjdu z baráku, nadechnu se a poděkuji všem... neberu život vlastně vůbec vážně, hraji si s ním. Baví mě žít. Je to něco tak nádherného. Měli jste někdy podobný pocit? I takové lidi znám, hrají si se životem, když budou chtít, skočí pod vlak. Ta koncovka je ale zbytečná, protože osud (který existuje a je dokázána jeho energie) je vždy silnější, než kdokoliv... Samovolné činy jsou k ničemu. Nebo vedou téměř k ničemu.

K posledním slovům:
Dnes už málokdy potkáte člověka, který nebere žádné léky na psychózy nebo deprese. Strašně mě to mrzí, protože většinou tyto léky otupují plně mozek a ten člověk poté nežije ten reálný život - vidí život jinak. Krásný život Vás na kolena nedostane i přes to vše, co je sepsáno nahoře. Myslíte si, že člověk, který žije sám není šťastný? Láska je opomíjená... vytváří se vždy. Nejen od člověka! Láska prorůstá ve všem. Je to jenom o tom, jak to akceptujeme. Taky jsem v životě neakceptoval několik lásek a udělal jsem špatně. Přijmu tu pravdu a jsem opět šťastný. Nic nejde přímo přes srdíčko, vše se odehrává v naší jedinečné mysli - hlavě. Čas pokračuje - nelze zastavit. Nebo ano?

Mějte se moc hezky.
Tyto myšlenky prožívám celý život. Třeba se jednou potkáme..

PŘÁL BYCH SI, ABY VŠICHNI NA SVĚTĚ BYLI ŠŤASTNÍ!

přečteno: 1138x
Zpět na seznam


RePRO (28)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
6
NE
4


Počet hlasů: 2
Průměrná známka: 3

Monik 31. 12. 2019 (02:13) 29.41.222.***
Hluboké myšlenky. :-)


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  leden2022
  prosinec2021
  listopad2021
  říjen2021
  září2021

  Globální statistiky

 • uživatelů: 302 (135 mužů, 167 žen)
 • zpovědí: 1102
 • reakcí: 2586

 • nejnovější zpověď:
 • (Vysoká škola)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: Smutnej moc)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 19849x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Vysoká škola - přečteno: 44x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Vysoká škola - počet reakcí: x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)