![]() | Jitka |
| Napište reakci |
|
5. 1. 2020 (05:07) | 188.75.145.*** |
0
|
Pokud pomýšlíš na vztah, ať už jakýkoliv, tak nejvyšší zákon je komunikace na jakékoliv téma. Nemá třeba nějaké problémy doma? Nemůže "rozdejchat" tvoje vyznání? Je možné, že se stydí a díky tomu neví, jak s tebou mluvit? Nepanikař a v klidu se jí zeptej. | |||
![]() |
28. 9. 2019 (18:01) | 79.141.243.*** |
1
|
Ahoj Jitko, komunikací nic nepokazíš. Ona zkrátka taky může dávat najevo, že podobné city neopětuje. Nesmíš na ní tak naléhat, protože ona tě sice vyslechla a hezky odpověděla, ale city podobně neopětuje.. Ztratit takové přátelství by byla škoda, proto určitě komunikujte. Bez komunikace se nikdy nic nedozvíme. Děkujeme za projevenou důvěru. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |