Internetová zpovědnice


Strach ve spánku

Dobrý den,
nevím jak to tady chodí, ale mám jakýsi problém. Jde o to, že ho nemám komu říct, nevím pod jakým slovem ho googlovat, jde o to, že jsem pro každého blázen. Miluji ty noci, kdy usnu a spím jako zabitá. Problém je, že jsou jen málokdy. Problémy ve spánku má mnoho lidí, já osobně teď mluvím o nehybnosti ve spánku. Zažívá to opravdu hodně lidí, usnu a najednou vnímám, ale nemohu sebou pohnout, tak chvilku vydržím a za chvíli se hýbu a můžu se normálně posadit na posteli. Tohle je normální, ale mám obavy. Lépe řečeno jsem se začala bát. Nevím jak to napsat, abych nezněla jako blázen ale .. Párkrát se mi stalo, že když jsem se nemohla hýbat, tak jako by se někdo ke mně přibližoval a šeptal mi do ucha, nebo mi začala vibrovat postel a nebo jsem lehce nastevřela oči (moc to nešlo, měla jsem zamlženo) a někdo, něco - černá skvrna přede mnou stála, tohle jsem ještě přežila, noční můry má každý, že? Ale bylo to tak reálné, ale co, nic to nebylo. Ale po dnešní noci se prostě opravdu bojím, přestala jsem být tak klidná jako jindy. Koukala jsem do rána (asi do 3 hodin ráno) na film, pak jsem si řekla, že to opět přeháním a šla jsem si lehnout. Převalovala jsem se z boku na bok, nemohla jsem spát, bylo mi to nepohodlné, ale pak jsem našla tu polohu, na zádech. Když jsem usla - pokud jsem usla, tak jsem jakoby začala vibrovat? Nevím, moc si to nepamatuji, pootevřela jsem oči jak to šlo, zase jsem se nemohla hýbat, ale to jsem znala, nevadilo mi to, věděla jsem že to přejde, dívám se na svůj pokojík, vše je tak jak má být (myslím ten pokojík), až na to, že se bojuji sama se sebou, připadalo mi to, jako by se má nehmotná - duševní část chtěla odpojit od těla, jako bych ztrácela kontrolu nad tělem, ale nebylo to jako když jste unavení a usínáte, bylo to jiné. Strašně moc jsem se sebou bojovala, abych zůstala při vědomí. Na chvíli mě napadlo, že by to mohlo být astrální cestování, ale to přece probíhá jinak, že? Musíte někam padat a hlavně - neumím to, každopádně jsem si díky všem těm článkům o astrálním cestování, které jsem četla dokázala "vymyslet" první pomoc, začala jsem myslet na hmotné, reálné věci př, peníze. Dávalo mi to zabrat a byla jsem vyčerpaná, ale zvládla jsem to. Probudila jsem se. Mám strach znova usnout, jedná se jen o noční můry, nebo je to nějaká porucha spánku? Nechci panikařit, není to nic závažného, jen chci vědět, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti a co dělat, abych mohla normálně a v klidu spát - jsem pak unavená, když se pořádně nevyspím. PS: Nejsem materialista. Předem mockrát děkuji za odpověď ..

přečteno: 2191x
Zpět na seznam


no-name

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
2


Počet hlasů: 1
Průměrná známka: 4

jsem_orli 18. 3. 2013 (20:52) 78.102.133.***
Ahoj, něco podobného, i když né tak děsivého, jsem před pár týdny zažila, takže chápu tvoje obavy. Ráno těsně po probuzení jsem nemohla asi půl minuty pohnout tělem, halucinace jsem neměla, ale cítila jsem hrozný strach z toho, že mi něco chce ublížit, další den jsem se moc bála usnout, ale už se to znovu neopakovalo. Shodou okolností teď máme ve škole patopsychologii, takže jsem trochu listovala učebnicí a to, co popisuješ řadí mezi poruchy spánku. Pokud chceš něco googlit tak zkus heslo spánková paralýza. Zdá se, že je to záležitost vcelku běžná. Těžko říct, jak se tomu bránit, možná to přejde samo. Každopádně dej vědět, jak jsi na tom.

27. 2. 2013 (23:39) 217.29.8.***
podle toho, co popisuješ, to vypadá na nervové vyčerpání, nebo jednu z forem epilepsie. Navštiv svého doktora(obvoďáka) a vyžádej si EEG vyšetření; nemusí to být nic vážného, ale může to být i jiná choroba nervového původu a bylo by dobré proti tomu začít bojovat, co nejdříve.
Záleží taky na tom, jestli ty děje jsou skutečné(fyzicky zjistitelné), nebo pocitové(subjektivní, osobní).
Pokud si chceš popovídat o astrálním putování(a budeš chtít), tak ti pošlu osobní mail.

3. 12. 2012 (19:22) 95.82.185.***
Ahojky,
zdravím Tě, v největším případě to vypadá na psychický problém. Odborník Ti určitě poradí (můžeš zkusit jak psychologa, nebo psychiatra, který Ti můžeš podat léky na uzdravení). Něco na utlumení, či na spánek určitě pomůže. Přeji hodně sil.

3. 12. 2012 (16:39) 195.178.73.***
Já bych Ti doporučil navštívit nějakého doktora, který Ti poskytne odbornou pomoc, přeci jen je to člověk studovaný s nějakou praxí :) hodně štěstí, takové zážitky bych nechtěl mít během spánku.


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  srpen2022
  červenec2022
  červen2022
  květen2022
  duben2022

  Globální statistiky

 • uživatelů: 309 (138 mužů, 171 žen)
 • zpovědí: 1114
 • reakcí: 2606

 • nejnovější zpověď:
 • (Smazali jste mi zpověď...)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: Jindra kvétá)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 21614x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Nebojte se ozvat - přečteno: 39x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • (Smazali jste mi zpověď... - přečteno: 9x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 2x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • (Smazali jste mi zpověď... - počet reakcí: 1x)