Internetová zpovědnice


Manžel úchyl

Manžela jsem včera přistihla s cizím mužem, když jsem je přistihla, nevěřila jsem svým očím. Manžel byl připoutaný pouty k posteli, měl kuklu a obojek, nahý muž ho bičoval a bil. Zjistila jsem, že je můj muž masochista a že to bylo dobrovolně. Jsem v šoku. Ráda bych ho vyhodila z bytu, avšak potřebuju jeho peníze, jelikož domácnost sama neutáhnu. Muž odešel na pár dní k němu, avšak pak se chce vrátit, zatím ho nechci ani vidět. Co mám dělat?

přečteno: 2467x
Zpět na seznam


klara (35)

Napište reakci
Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
2


Počet hlasů: 1
Průměrná známka: 5

29. 12. 2015 (18:23) 88.102.43.***
Třeba byli opilý.

1. 12. 2013 (19:52) 94.127.133.***
Myslím, že jste dospělí a civilizovaní lidé, tak si o tom promluvte.
Co se týká vyhazovu, tak ho vyhodit nesmíš a ani mu nesmíš znemožnit vstup, jakýmkoliv způsobem-takový je zákon a pokud Tě nenutí(prokazatelně), tak s tím policie nic neudělá. Jediné, co by mohlo pomoci je omezení společného jmění manželů:
Společné jmění manželů

§ 143
(1) Společné jmění manželů tvoří
a) majetek nabytý některým z manželů nebo jimi oběma společně za trvání manželství, s výjimkou majetku získaného dědictvím nebo darem, majetku nabytého jedním z manželů za majetek náležející do výlučného vlastnictví tohoto manžela, jakož i věcí, které podle své povahy slouží osobní potřebě jen jednoho z manželů, a věcí vydaných v rámci předpisů o restituci majetku jednoho z manželů, který měl vydanou věc ve vlastnictví před uzavřením manželství a nebo jemuž byla věc vydána jako právnímu nástupci původního vlastníka,3)

b) závazky, které některému z manželů nebo oběma manželům společně vznikly za trvání manželství, s výjimkou závazků týkajících se majetku, který náleží výhradně jednomu z nich, a závazků, jejichž rozsah přesahuje míru přiměřenou majetkovým poměrům manželů, které převzal jeden z nich bez souhlasu druhého.

(2) Stane-li se jeden z manželů za trvání manželství společníkem obchodní společnosti nebo členem družstva, nezakládá nabytí podílu, včetně akcií, ani nabytí členských práv a povinností členů družstva, účast druhého manžela na této společnosti nebo družstvu, s výjimkou bytových družstev.

§ 143a
(1) Manželé mohou smlouvou uzavřenou formou notářského zápisu rozšířit nebo zúžit stanovený rozsah společného jmění manželů. Takto mohou manželé změnit rozsah majetku a závazků nabytých či vzniklých v budoucnosti, ale i majetku a závazků, které již tvoří jejich společné jmění. Předmětem této smlouvy mohou být i jednotlivé majetkové hodnoty a závazky. Jestliže je předmětem smlouvy nemovitost, která již náleží do společného jmění manželů nebo do výlučného majetku jednoho z nich, nabývá smlouva účinnosti vkladem do katastru nemovitostí.

(2) Manželé mohou dále smlouvou uzavřenou formou notářského zápisu vyhradit zcela nebo zčásti vznik společného jmění manželů ke dni zániku manželství, pokud nejde o věci tvořící obvyklé vybavení společné domácnosti.

(3) Muž a žena, kteří chtějí uzavřít manželství, mohou smlouvou uzavřenou formou notářského zápisu upravit své budoucí majetkové vztahy v manželství obdobně.

(4) Manželé se mohou vůči jiné osobě na smlouvu uvedenou v předcházejících odstavcích odvolat jen tehdy, jestliže je jí obsah této smlouvy znám.
§ 144
Pokud není prokázán opak, má se za to, že majetek nabytý a závazky vzniklé za trvání manželství tvoří společné jmění manželů.
§ 145
(1) Majetek, který tvoří společné jmění manželů, užívají a udržují oba manželé společně.

(2) Obvyklou správu majetku náležejícího do společného jmění manželů může vykonávat každý z manželů. V ostatních záležitostech je třeba souhlasu obou manželů; jinak je právní úkon neplatný.

(3) Závazky, které tvoří společné jmění manželů, plní oba manželé společně a nerozdílně.

(4) Z právních úkonů týkajících se společného jmění manželů jsou oprávněni a povinni oba manželé společně a nerozdílně.
§ 146
Majetek ve společném jmění manželů nebo jeho část může jeden z manželů použít k podnikání se souhlasem druhého manžela. Souhlas je třeba udělit při prvním použití majetku ve společném jmění manželů nebo jeho části. K dalším právním úkonům souvisejícím s podnikáním již souhlas druhého manžela není třeba.
§ 147
Manželé mohou smlouvou uzavřenou formou notářského zápisu upravit správu společného jmění odchylně. Stejně mohou upravit správu svého budoucího společného jmění muž a žena, kteří chtějí uzavřít manželství. Ustanovení § 143a odst. 4 platí zde obdobně.


Celý zákon je zde:
www.zakony-online.cz/?s6&q6=all

15. 1. 2013 (17:47) 91.227.7.***
Nech ho bejt, každej má něakou úchylku a chce si užít po svém, jestli jsi s ním jinak spokojená (ve všech směrech) práce, chování, sex..., tak bych to neřešil, nevidím důvod proč by to mělo být špatné, podle mě je to jako by on tě chtěl vyhodit z bytu za to že si občas vezmeš jiné boty, niak tě to snad neomezovalo ne ? když by jsi ho neviděla, ani by jsi na to nepřišla co ? třeba se za svoji úchylku jen stydí a nechce, aby to o něm každý věděl, řekl bych, že je mu teď trapně, nevím no. Skus se nad tím zamyslet, já si myslím že to tak zlé není možná by jsi mohla zkusit respektovat jeho ,,úchylku´´ určitě také něakou máš, má jí každý je jich mnoho... :)

23. 12. 2012 (23:43) 213.226.246.***
Zajděte k sexuologovi, tohle sami zřejmě nevyřešíte.


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

 • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
 • svěř se
  temnota
  zpovědnice

  Přihlášení

  user Uživatelské jméno
  pass Heslo


  psát své zpovědi můžeš i bez registrace

  REGISTRACE ZDARMA

  Vyhledávání

  

  Archív statistik

  Posledních 12 měsíců
  prosinec2021
  listopad2021
  říjen2021
  září2021
  srpen2021

  Globální statistiky

 • uživatelů: 301 (135 mužů, 166 žen)
 • zpovědí: 1101
 • reakcí: 2574

 • nejnovější zpověď:
 • (Ukončit střední školu)
 • nejnovější reakce:
 • (zobrazit - autor: RePRO)

 • nejčtenější zpověď celkově:
 • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 19518x)
 • nejčtenější zpověď za měsíc:
 • (Ukončit střední školu - přečteno: 51x)
 • nejčtenější zpověď za 7 dní:
 • ( - přečteno: x)

 • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
 • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
 • (Ukončit střední školu - počet reakcí: 1x)
 • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
 • ( - počet reakcí: x)