![]() | RomantikCZ (25) |
| Napište reakci |
| 26. 12. 2015 (00:21) | 88.102.43.*** |
0
|
|
No já o to přišel tento rok ve 26 letech a pokud by jsi chtěl o to přijít, tak stačí, když jí pozveš na kávu a dobiješ jí kredit 200 Kč, taky jsem to tak kdysi udělal. ;-) | |||
![]() |
23. 12. 2015 (14:53) | 79.141.243.*** |
0
|
Ahoj RomantikCZ, nezáleží na tom, v kolika letech o to přijdeme, ale jak moc si to užijeme. A k tomu samozřejmě potřebujeme vhodnou partnerku/partnera. Setrvej a buď v pohodě, jako mnoho dalších jedinců, kteří to mají obdobně jako ty. Hlavně nikam nepospíchej - děvčat je na světě plno (i těch osudových). Navíc v tom musí být láska (já osobně bez lásky pohlavní styk nekonám). Hodně štěstí a krásné svátky. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |