![]() | Marthy (19) |
| Napište reakci |
![]() |
6. 12. 2015 (21:23) | 79.141.243.*** |
0
|
Ahoj Marthy, zkusím stručně. Hodně vztahů se dá zachránit, ale musí chtít OBA DVA a mít zájem si o chybách ve vztahu promluvit. Nemůže to být tak, že jeden se toho druhého bude doprošovat, aby to spolu ještě zkusili. Mnohdy se stane, že někdo ze zlosti navrhne ve vztahu rozchod, po určité době emoce odplynou a jí/ho to mrzí, ale nechce se, jak se říká shodit, a "přilézt". Prostě má určitý povahový rys, který jí/mu brání v tom zavolat nebo napsat a navrhnout smíření. A tak doufá, že to udělá ten druhý. Ale když tak přemýšlí oba dva, tak se těžko můžou usmířit. Hodně štěstí. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |