Internetová zpovědnice


Má někdo disociální poruchu?

Dobrý den, už od útlého věku mě zajímá disociální porucha osobnosti a rád bych se skrze tenhle web chtěl zeptat lidí, kteří mají tuto poruchu na pár otázek, které mě zajímají. Klidně sem mohou napsat i ostatní své příhody a zkušenosti s lidmi s touto poruchou...

1. Jak vnímáte to, že se vám člověk s něčím intimním svěří (něčím vážně důvěrným nebo smutným)

2. Jaké lidi respektujete (typ) nebo s jakými si dokážete představit žít - pokud to vůbec jde

3. Jak vnímáte sebe ve společnosti

Tyto otázky pokládám čiste ze zvědavosti a nechci tím někoho ranit apod.

Děkuji.



přečteno: 1218x
Zpět na seznam


Havelka

Napište reakci




Voting1 Myslíš, že je tato zpověď FAKE?
ANO
0
NE
0



25. 2. 2026 (20:56) 79.141.242.***
Ahoj,

je fajn, že se o tohle téma zajímáš a že se ptáš slušně a s respektem. Jen je dobré mít na paměti jednu důležitou věc – u disociální (antisociální) poruchy osobnosti neexistuje jeden univerzální způsob myšlení nebo prožívání. Lidé s touto diagnózou nejsou všichni stejní a realita bývá mnohem pestřejší, než jak to často vypadá v článcích nebo filmech.

Diagnóza spíš popisuje určité tendence a obtíže, ne kompletní osobnost člověka.

1. Jak může být vnímáno svěření se s intimními věcmi
Reakce je hodně individuální. Někteří lidé mohou mít slabší emoční rezonanci nebo empatii, takže cizí trápení nemusí prožívat stejně jako většina ostatních. To ale automaticky neznamená nezájem nebo záměrnou necitlivost – někdo může reagovat spíš racionálně než emočně.

2. Jaké lidi mohou respektovat
Často se mluví o respektu k lidem, kteří působí silně, autenticky, kompetentně nebo mají jasné hranice. Ale i tohle je jen obecné zjednodušení. Každý člověk, bez ohledu na diagnózu, má své vlastní preference a vztahy.

3. Jak mohou vnímat sebe ve společnosti
Opět velmi různé. Někdo se může cítit odlišně, někdo může fungovat naprosto nenápadně. Samotná diagnóza neurčuje, jak se člověk musí cítit nebo chovat.

Možná je užitečné dívat se na poruchy osobnosti tak, že popisují určitý vzorec potíží, ale neříkají všechno o tom, kdo ten člověk je.


reakce na zpověď
Přezdívka:
Reakce:
Kontrolní kód:
Kód

  • Ochrana proti spamu. Psát další reakce můžete až po uplynutí jedné minuty.
  • svěř se
    temnota
    zpovědnice

    Přihlášení

    user Uživatelské jméno
    pass Heslo


    psát své zpovědi můžeš i bez registrace

    REGISTRACE ZDARMA

    Vyhledávání

    

    Jaká je tvá nejoblíbenější sexuální poloha?
    Poloha zezadu a jsem muž 0x | 0%
    Poloha zezadu a jsem žena 1x | 16%
    Poloha na koníčka a jsem muž 0x | 0%
    Poloha na koníčka a jsem žena 0x | 0%
    Poloha misionář a jsem muž 2x | 33%
    Poloha misionář a jsem žena 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem muž 1x | 16%
    Poloha 69 a jsem žena 1x | 16%
    Hlasovalo: 6x

    Archív statistik

    Posledních 12 měsíců
    červen2026
    květen2026
    duben2026
    březen2026
    únor2026

    Globální statistiky

  • uživatelů: 331 (151 mužů, 180 žen)
  • zpovědí: 1150
  • reakcí: 2674

  • nejnovější zpověď:
  • (Už mi dluží 6 piv - vrátí to?)
  • nejnovější reakce:
  • (zobrazit - autor: lolek)

  • nejčtenější zpověď celkově:
  • (Omylem jsem se vyspala se synem - přečteno: 32341x)
  • nejčtenější zpověď za měsíc:
  • ( - přečteno: x)
  • nejčtenější zpověď za 7 dní:
  • ( - přečteno: x)

  • nejvíce reakcí na zpověď celkově:
  • (Zamilovaná do učitelky - počet reakcí: 27x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za měsíc:
  • ( - počet reakcí: x)
  • nejvíce reakcí na zpověď za 7 dní:
  • ( - počet reakcí: x)