![]() | Johanis |
| Napište reakci |
|
19. 9. 2015 (23:05) | 94.127.133.*** |
0
|
Těžko něco radit, když ani nevíme, jestli žiješ s rodiči, nebo ne. Připadá mi, že nemáš odvahu, ani sebevědomí. To se pozná tak, že pokud žiješ sám a rodiče tě navštíví, tak jim řekneš, že tohle je TVÁ DOMÁCNOST a jejich je jejich a tam ať si to řídí podle svého, ale že u tebe budou dodržovat TVOJE PRAVIDLA A POKUD SE JIM TO NELÍBÍ, TAM JSOU DVEŘE. Do toho s kým žiješ jim nic není, pokud tě zrovna nebude ženská tahat do průseru TY S NÍ BUDEŠ ŽÍT, NE ONI!!!!!!! | |||
| Mafiozo | 17. 9. 2015 (09:49) | 89.31.9.*** |
0
|
S rodiči jsem to měl to samé.... Není se čeho bát, a když už tě budou vyptáváním štvát, tak jim řekni že už to stačí, je to tvoje věc a ať se ti do toho neserou :) Řekni že to jejich vyptávání tě tak strašně sere až z toho umíráš.. nebo něco podobného, mělo by to zabrat. | |||
| Poloha zezadu a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha zezadu a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha na koníčka a jsem muž |
0x |
0% |
| Poloha na koníčka a jsem žena |
0x |
0% |
| Poloha misionář a jsem muž |
2x |
33% |
| Poloha misionář a jsem žena |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem muž |
1x |
16% |
| Poloha 69 a jsem žena |
1x |
16% |
| Hlasovalo: 6x |